Mükemmel misafirperverlik

Üniversite arkadaşlarımız ile gurup olarak geldik. Oteli tavsiye üzerine değil, internet taraması ile bulduk. Çalışanlarının candan davranışları, odalar ve kahvaltının kalitesinden çok memnun kaldık. Bundan sonraki seyahatlerimizde ilk tercihimiz olacak. Teşekkürler.
22 Nisan 2024

Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Amasra’nın merkezinde çok temiz bir otel. 3 kişilik oda+kahvaltı fiyatı son derece makul.Kahvaltı hem çeşit hem de malzeme kalitesi olarak çoğu Avrupa ülkesinden üstün. Fakat bütün bunlardan daha önemli olan, hem sahibi beyefendinin hem de tüm diğer çalışanların güler yüzleri ve işlerini severek yapmaları. Bir tesis temiz olabilir, ucuz olabilir, konumu şahane olabilir fakat personel özenli değilse asla bir daha gitmem, kimseye de tavsiye etmem. Amasra Sardinia Otel’i gönül rahatlığıyla öneriyorum. Seyahatimize katkıları için teşekkür ediyorum.
20 Nisan 2024

Herşey mükemmel…

Eylül ayında, otelde konakladık.. Can beyin ve çalışanların samimiyetleri,sıcakkanlı yaklaşımları bizi çok mutlu etti… Otel,temiz ve nezih…Merkezde olması nedeniyle de yürüyerek Amasra’da gezme imkanı bulduk…. Kesinlikle herkese öneriyoruz…
20 Eylül 2023

Memnun Kaldık

"Merhaba, 29-30 Nisan ve 1 Mayıs tarihleri arasında Amasra'yı ilk kez görmek istiyorduk. İş yerimizdeki arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Sardinia otelinde 104 ve 205 nolu odalarda rezervasyon yaptırdık. Telefonda ilgilenmeleri otele gitmeden önce adımıza otoparkta yer ayırtmaları, karşılamaları gayet güzeldi. Otel çalışanları çok ilgili, bir şey sorduğunuzda veya istediğinizde hemen yardımcı oluyorlar. Otelin sahibinin bizzat ilgilenmesi memnuniyet derecesini arttırmaktadır. Odalar temiz, kahvaltı güzel bittikçe hemen tamamlanıyor. Şehir merkezinde ve her yere yürüme mesafesinde olması ekstra kolaylık sağlamaktadır. Biz iki aile memnun kaldık, tekrar gitmek isteriz, herkese keyifle öneririz."
02 Mayıs 2023

Harika Deneyim

“Otelinizi internette gördüm. Hakkınızda okuduğum yorumlar hoşuma gitti. Deneyimlemek istedim, Eşimle hafta sonu otelinizde kaldık. Çalışanlarınız çok candan insanlar, en yakın zamanda tekrar görüşmek üzere...”
16 Haziran 2022

Birici Sınıf Otelcilik

"Otelinizi arkadaşım önerdi, Otele girdiğimide muhteşem kokuya ve odamdan gördüğüm manzaraya hayran oldum. Odam harikaydı, ayrıca yemeklerinizde çok lezzetli, tüm arkadaşlarıma tavsiye edeceğim"
28 Ağustos 2022

Excellent hotel

“This was our 4th visit to the hotel. Once again really enjoyed our stay. Nice view.”
3 Eylül 2022

Adresimiz

Kum Mah., K.Liman Cad. No:20 Amasra
Bartın / Türkiye

Telefon

(+90) 378 315 22 33  (+90) 553 055 05 44 

Rezervasyon

(+90) 378 315 22 33

BİZİ TAKİP EDİNİZ

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır.